FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Uwaga, konkurs!

 

 

Drodzy kreatywni z Poligrafika!
Wciąż nie tracimy nadziei, że wkrótce wszystko wróci do normy, a my znów spotkamy się w naszej szkole. Jest szansa, aby oprócz stęsknionych koleżanek i kolegów, na nasz powrót do szkoły czekał też całkiem nowy, odlotowy, zaprojektowany przez Was samych Uczniowski Kącik Wypoczynkowy!

Dlatego Samorząd Uczniowski ogłasza specjalny konkurs na najlepszy projekt! Wiemy, że macie wprawę - zaprojektowaliście już nasze wspaniałe bluzy. Teraz czas na więcej. Na zwycięzców czekają nagrody. Szczegóły przekażemy Wam na naszym Librusie.


Wasz Samorząd Uczniowski

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych
im. Zenona Klemensiewicza