TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Parkiet zapłonął - Mikołajkowy mecz

Parkiet zapłonął za sprawą naszych koszykarzy, którzy godnie reprezentowali swoje zespoły: nauczycieli oraz uczniów. Tradycyjnie w okresie zbliżających się Mikołajek w Zespole Szkół Poligraficzno – Medialnych odbył się coroczny mecz nauczycieli i uczniów w koszykówkę. Od dwóch tygodni emocje sportowe narastały, a nadchodząca rywalizacja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie byli ciekawi, jaką reprezentację wystawią nauczyciele. Kto zdecyduje się na tą heroiczną walkę na parkiecie ? Tak naprawdę jedna rzecz była pewna, że nikt nie odpuści.

O godzinie 10.13 wyrzutem sędziowskim mecz rozpoczął sędzia honorowy Pani Dyrektor Marzena Lenar. Przez pierwsze minuty długo utrzymywał się na tablicy wynik 0:0. Dopiero w 3 minucie rywalizacji uczniowie zdobyli pierwsze punkty. Następnie szybka odpowiedź nauczycieli. I tak wyglądał cały mecz. Punkt za punkt, akcja za akcję. Dopiero w trzeciej kwarcie nauczyciele odskoczyli uczniom za sprawą doświadczonej czwórki byłych zawodników/czek koszykówki w osobach Małgorzaty Gawor, Agaty Rafałowicz, Andrzeja Januszkiewicza i Pawła Miklasińskiego. Przewaga utrzymała się do samego końca, pomimo ambitnej walki po stronie uczniów, którzy w końcowej fazie meczu przycisnęli. MVP spotkania w drużynie nauczycieli została wybrana Agata Rafałowicz, której niesamowite rzuty za trzy punkty rozgrzewały zebraną widownię. Zaliczyła również kilka fantastycznych odbiorów. Po stronie uczniów MVP trafia do Filipa Cegły, który nie tylko otrzymał dobre noty za występ, ale również zebrał najwięcej fanów na trybunach.

Podsumowując, mecz stał na wysokim poziomie. Wartym zauważania faktem był powrót na parkiet po kilkuletniej nieobecności Tadeusza Sochy, Roberta Stępnia oraz debiut Łukasza Jasińskiego.

Wynik Nauczyciele-Uczniowie 53:38

Nauczyciele: Małgorzata Gawor, Agata Rafałowicz, Andrzej Januszkiewicz, Robert Stępień, Paweł Miklasiński, Tadeusz Socha, Łukasz Jasiński, Krzysztof Swół. Uczniowie: Julia Marczak, Julia Niemiec (1eg); Weronika Hojna (4er); Filip Cegła (1fr); Mateusz Kosek, Jakub Krzystek (2bg); Adrian Gryz, Dominik Kosiński (2cg); Jakub Pająk, Hubert Najdyhor (3ag); Kamil Kunc (4ag); Hubert Serafin, Mateusz Paryż (4bg) [gallery ids="4191,4192,4193,4194,4195,4196,4197,4198"]