FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

GODZINY PRACY KIEROWNICTWA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

 

 

PON.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

    PIĄTEK

 

MARZENA LENAR

DYREKTOR

 

 10-16

 

 8-15

 

 8-15

 

 10-16

 

 8-13

 

MAŁGORZATA KALETA

WICEDYREKTOR

 12-17        

 7-13             

 7-13            

 

12-17.40

 

 8-13           

 

BARBARA WOŁKANOWSKA-CHREBOR

WICEDYREKTOR

 

 

7-13.30

 

 8-14

 

12-17

 

7-13.30

 

10-15.30

BEATA KRUPA

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

 8-14

 12.30-17

  7-14

 7.30-14.00

  7-11.30

 

 Sekretariat Szkoły czynny w godzinach: 7.30 - 15.30

KADRA PEDAGOGICZNA - rok szkolny 2023/2024

Adamowicz Jolanta Historia
Barteczko-Kocjan Joanna Język angielski
Bednarz Rafał Historia
Biegun Halina Bezpieczeństwo i higiena pracy, rysunek techniczny
Biernat Barbara Urlop
Bugaj Bogusława Język niemiecki
Cetera Katarzyna Podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie
Czopik Dorota Przedmioty zawodowe poligraficzne
Drożniowska Renata Biologia
 Finowski Grzegorz  Przedmioty zawodowe fotograficzne
Fatalska Małgorzata Przedmioty zawodowe fotograficzne
Gawor Małgorzata Wychowanie fizyczne
Głąb Anna Urlop
Grzesiak Anna Informatyka
Górecka Agnieszka Pedagog
Guzy-Bobowska Sabina Wychowanie fizyczne
Hajduk Ewa Przedmioty zawodowe fotograficzne
Indyka Mateusz Przedmioty zawodowe graficzne
Iwasyk Gabriela Język angielski
Januszkiewicz Andrzej  Historia
Jarosz Bronisław Przedmioty zawodowe poligraficzne
Jasiński Łukasz Język angielski
Jasiukajć Janusz Przedmioty zawodowe poligraficzne
Jonak Urszula Matematyka
Józefat Justyna Matematyka
Kaleta  Małgorzata Język polski
Kalenik Maria Historia, wos
Kasperek Ewa Biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie
Kasprzycka Małgorzata  Pedagog specjalny
Klobassa-Zrencka Ewa Język niemiecki
Knapik Małgorzata Fizyka
Kowalski Mateusz Informatyka
Kozień Andrzej Przedmioty zawodowe poligraficzne
Kruk Jarosław Przedmioty zawodowe reklamy, doradca zawodowy
Krupa Beata Przedmioty zawodowe poligraficzne
ks.Mateja Jakub Religia, historia
Kubicki Wojciech Przedmioty zawodowe fotograficzne
Kuc Angelika Informatyka
Kudła Arkadiusz Przedmioty zawodowe graficzne
Kipiel Piotr Przedmioty zawodowe reklamy
Laskus-Stwora Katarzyna Przedmioty zawodowe fotograficzne
Lenar Marzena Język polski
Litwin Luiza Nauczyciel współorganizujący kształcenie
Łukasik Katarzyna Język angielski
Małysa Dominika Nauczyciel współorganizujący kształcenie
Marusińska Marta Przedmioty zawodowe poligraficzne
Mastalska Magdalena Język polski
Maślejak Mateusz  Język angielski
Mazurkiewicz-Szafarska Natalia Przedmioty zawodowe graficzne
   
Miklasiński Paweł Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Mytkowska Karolina Język polski
Najdyhor Iwona Wychowanie fizyczne
Ociepa Jakub Przedmioty zawodowe fotograficzne
Pilas Joanna Matematyka
Paszek Janusz Przedmioty zawodowe fotograficzne
Plucińska Monika Przedmioty zawodowe graficzne
Ptak Barbara Bibliotekarz
Rokita Dorota Wos
Sarapata Magdalena Geografia
Sarnek Dominika urlop
Seliga Ewa Język angielski
Sidorowicz Małgorzata Nauczyciel współorganizujący kształcenie
Siender-Fima Katarzyna Matematyka
Stępień Robert Wychowanie fizyczne
Szostak Krzysztof Przedmioty zawodowe poligraficzne, matematyka
Skorski Bartłomiej Psycholog
Szwiec-Słonina Katarzyna Przedmioty zawodowe fotograficzne
Świątek Michał Przedmioty zawodowe graficzne
Tarkowska Agnieszka Wychowanie fizyczne
Tarsa Monika Przedmioty zawodowe reklamy
Wantuch Elżbieta Przedmioty zawodowe fotograficzne i poligraficzne
Weinreb Paweł Przedmioty zawodowe graficzne i fotograficzne
Wicher Dorota  Pedagog specjalny
Wieciech Elżbieta Język niemiecki
Wilkońska-Klimsza Przedmioty zawodowe fotograficzne
Wnętrzak-Wnorowska Anna Język polski
Wojnar Agnieszka Język niemiecki
Wojtasik Ewa Informatyka
Wołkanowska-Chrebor Barbara Chemia
Woźny Marta Przedmioty zawodowe poligraficzne
Wrońska Agata Wychowanie fizyczne
Wrześniak Agnieszka Przedmioty zawodowe fotograficzne
Wydrych Krystyna Przedmioty zawodowe poligraficzne
Zawada Andrzej Przedmioty zawodowe graficzne
Zielińska Katarzyna Język polski, język angielski

 

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych
im. Zenona Klemensiewicza