Ułatwienia dostępu

Skip to main content
FOTOGRAF

FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

 TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Festiwal Muzyki Filmowej 2023

26 maja w ramach naszej współpracy  z Krakowskim Biurem Festiwalowym młodzież naszej szkoły miała niezwykłą okazję uczestniczyć w próbie do finałowego koncertu Festiwalu Muzyki Filmowej  - Space Gala. Organizatorzy zapraszali na to  wydarzenie w taki sposób:
"Czas na pozaziemską przygodę, na którą wyruszymy prosto z Centrum Kongresowego ICE Kraków. Orkiestra Akademii Beethovenowskiej zagra ekscytujące motywy m.in. z drugiej części Avatara, a także filmów Grawitacja i Solaris.

Świętujemy 550. rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika, dlatego w tym roku zapraszamy do podróży w kosmos! Za sprawą muzyków Orkiestry Akademii Beethovenowskiej partytury z najlepszych filmów science-fiction przeistoczą się w niezwykłe pejzaże dźwiękowe, a efekty wizualne rozpalą naszą wyobraźnię do czerwoności.

Do współpracy przy programie zaprosiliśmy najlepszych kompozytorów muzyki filmowej: Simona Franglena, Benjamina Wallfischa, Cliffa Martineza, Nainitę Desai i Stevena Pricea. Tego wieczoru nie zabraknie najgorętszych tytułów filmowych nie z tego świata: Avatar: Istota wody, Grawitacja, Solaris, Nowy początek i wielu innych. Jesteśmy pewni, że pod batutą Diego Navarro zabrzmią fenomenalnie."

Bardzo dziękujęmy Pani Annie Kurdzie i Pani Elżbiecie Błońskiej z kbf-u za zorganizowanie dla nas, wyjątkowej zupełnie możliwości obserwowania, jak tworzy się takie wydarzenie.

 

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza

os. Tysiąclecia 38, 31-610 Kraków

tel. 12-648-49-03
fax 12-649-91-55 w. 11

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPKA – Tu jesteśmy